KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7358347
nr 735 8347
osignerad, 1700-/1800-tal, kustmotiv, dublerad duk, ramens innermått: 25x29. 5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 23 januari 2012
kl 17:23:12
1.300 kr
1.700 kr